Rekrutacja 2017/2018

Dodatkowa rekrutacja - odział 5-godzinny w Trzebczu

DYREKTOR PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 2 "Słoneczko" informuje, że posiada 9 wolnych miejsc na rok szkolny 2017/2018

Załączniki (Kliknij, aby otworzyć):

1. Ogólne zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
2. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola
3. Zaświadczenie OPS
4. Zaświadczenie pobyt
5. Zaświadczenie rodzeństwo
6. Zaświadczenie wielodzietna
7. Zaświadczenie zamieszkanie

8. Zaświadczenie o zatrudnieniu

9. Zaświadczenie - samotna matka

Od 18 kwietnia 2017 r. rozpocznie się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Szanowni Państwo,
od 18 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Jest to niewątpliwie ważny moment w życiu każdej rodziny.

Które przedszkole wybrać, jakie są kryteria rekrutacji, obowiązujące terminy, wymagane dokumenty? Takie i inne pytania zadają sobie rodzice przedszkolaków, głównie tych, których dzieci edukację przedszkolną rozpoczną dopiero od nowego roku szkolnego 2017/2018.

Dzieci 6-letnie objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego, natomiast od dnia 1 września 2017 r. wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 5 lat mają prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego.

Ułatwieniem w podjęciu tak ważnej decyzji będzie informacja o terminach, kryteriach rekrutacji i procedurach składania wniosków. Szczegółowe informacje będą również dostępne są w każdym przedszkolu i szkole podstawowej.

Terminy rekrutacji>>

DRODZY RODZICE!

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z art. 204 ust. 1-2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60) kryteria rekrutacyjne oraz terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2017/2018 podane zostaną  do dnia 15 kwietnia 2017r.

Potwierdzenie woli - kliknij aby otworzyć

- Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola

- Oświadczenie o uczęszczaniu dziecka do Żłobka Miejskiego w Polkowicach

- Oświadczenie o zatrudnieniu

- Oświadczenie o zamieszkaniu

- Oświadczenie o rodzinie wielodzietnej

- Oświadczenie o samotnym wychowaniu

- Oświadczenie o rodzeństwie

- Oświadczenie o pobycie 8 godzinnym w Przedszkolu

- Oświadczenie o korzystaniu z pomocy OPS

---------------------------------------------------

Dni otwarte

w Przedszkolu Miejskim Nr 2

w dniu 30.03.2015 roku od godz.15.00 do 17.00

zapraszamy przyszłych przedszkolaków

w wieku od 2,5 do 5 lat i ich rodziców

na dni otwarte do naszego przedszkola.

W tym czasie będziemy wspólnie się bawić, zwiedzać przedszkole i odpowiadać na  pytania dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu. Na każde dziecko czeka miła niespodzianka!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że rekrutacja do publicznych przedszkoli na terenie Gminy Polkowice na rok szkolny 2015/2016 rozpocznie się w późniejszym terminie, po podjęciu przez Radę Miejską w Polkowicach stosownej uchwały określającej społeczne kryteria naboru oraz wymagane dokumenty potwierdzające spełnienie tychże kryteriów.

Dokładny harmonogram rekrutacji podamy wkrótce, po podjęciu ww. uchwały.

W roku szkolnym 2015/2016 nasza placówka posiada 58 wolnych miejsc.

-  WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA 2014-2015

-  OŚWIADCZENIE - OSOBA SAMOTNA