ROK SZKOLNY 2018/2019

Wycieczka do wioski indiańskiej "Wokini"

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem miał niepowtarzalną szansę urzeczywistnić swoje marzenia. 5 i 6- latki zwiedziły wioskę indiańską. Wzięły udział w atrakcjach takich jak: gry i zabawy, nauka tańca i pieśni,wysłuchały fascynujących opowiadań indiańskich legend, a wszystko to w scenerii dzikiego zachodu wśród malowniczych indiańskich namiotów. Przedszkolaki mogły podziwiać misternie wykonane przedmioty: stroje, broń oraz sprzęty codziennego użytku używane przez indian. Z pewnością większość dzieci będzie chciała tam wrócić.

"Football Academy"

5 września dzieci z grup starszych wzięły  udział w profesjonalnym treningu piłkarskim zorganizowanym przez trenerów Football Academy. Jest to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działająca na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Piłkarze opowiedzieli o swoim zawodzie, zwrócili szczególna uwagę na zdrowy sposób odżywiania się oraz odpowiednia ilość aktywności fizycznej. Po krótkiej rozmowie, dzieci wraz z piłkarzami wykonały krótką rozgrzewkę, a następnie pobawiły się w strzelanie goli.

Zapraszamy rodziców ze wszystkich grup na zebrania,które odbędą s11.09.2018 o godz. 16.30 w poszczególnych salach.

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami do przedszkola na dni adaptacyjne, które organizujemy w dniach 27-29 sierpnia 2018r. tj.poniedziałek- środa w godzinach od 9.00 do 11.00.

Przypominamy Rodzicom, aby 3 września wszystkie dzieci posiadały aktualne wyniki badań:

- dzieci już uczęszczające do przedszkola - wynik z badania na owsiki

- dzieci nowoprzyjęte do przedszkola - zaświadczenie od lekarza z wpisem, że dziecko jest zdrowe i miało wykonane badanie na owsiki.